Senior Oracle adatbázis adminisztrátor felsőfokú német nyelvtudással (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 750413
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Adatbázisokkal kapcsolatos hibák, rendszerproblémák megfigyelése, elemzése

 - Oracle adatbázis rendszerek üzemeltetésének támogatása

 - Napi adatbázisok folyamatos, problémamentes működésének biztosítása

 - Adatbázisokkal kapcsolatos problem jegyek kezelése

 - Rendszerproblémák megoldása

 - Rendszermigrációk megtervezése, lebonyolítása

 - Kapcsolattartás az ügyféllel és a TSI kollégákkal

 - Részvétel a csoport munkájának koordinálásában

Elvárások

 - Felsőfokú műszaki végzettség

 - Legalább 8 év releváns szakmai tapasztalat

 - Felsőfokú német és középfokú angol nyelvismeret

 - Oracle adatbázis technológiák stabil ismerete

 - Jegykezelő rendszerek ismerete

 - ITIL ismeret

 - Utazási hajlandóság (EU&20%)

Személyiségbeli követelmények

 - Kiváló kommunikációs készségek

 - Csapatjátékos attitűd

 - Proaktivitás

 - Jó problémamegoldó készség

 - Rugalmasság

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77643

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs