www.cvonline.hu
Senior .net fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.12.12.
Jelentkezési határidő: 2015.12.07.
Hirdetés azonosító: 985018
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Nagyvállalati projektek (telekom, bank, biztosító stb.), inspiráló szakmai feladatok

  • Az alkalmazott technológiák széles köre, elsősorban a Microsoft portfóliójából

  • Nagy önállóság
  • Elvárások

  • Legalább 3 éves .net (C#, asp.net) hands-on fejlesztési gyakorlat, és legalább összesen 5 év fejlesztési gyakorlat tetszőleges nyelven.

  • Ha van rá ambíciója, hogy vezető fejlesztő legyen, akkor szükséges: 2 éves vezető fejlesztői tapasztalat. A vezető fejlesztő vezeti a fejlesztést és a fejlesztőket. Képes ugyan bármit lekódolni, ha kell, de a precizitása, az átgondoltsága fontosabb, mint a kódolási sebessége. Nem a saját teljesítményed maximalizálásáért leszel felelős, hanem a csapatod teljesítményének maximalizálásáért.

  • Jó kommunikációs képesség.

  • Microsoft technológiák és termékismeret. (SharePoint, BizTalk, Windows Server, Windows Phone stb.)

  • Előny a nagyvállalati tapasztalat.

  • Előny a nagyvállalati technológiák ismerete.

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem

  • Képzések és továbbképzések

  • Előrelépési lehetőség

  • Munkavégzés helye: Cégközpont, Budapest, XI. kerület

  • Munkaidő: főállás

  • Munkába állás kezdete: azonnal

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió