www.cvonline.hu

Senior .NET fejlesztő

  • A hirdetés 356 napja lejárt

B04Snf

Multinacionális IT outsourcing partnerünk számára keresünk Senior .NET fejlesztőket.

Feladatok:

  • Webes, ASP.NET és VB.NET alkalmazások fejlesztése
  • Alkalmazások architekúrájának tervezése, fejlesztés, részvétel a kapcsolódó support tevékenységekben
  • Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
  • Megbízóval való egyeztetés

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (informatikai vagy egyéb mérnöki területen)
  • Legalább 3-4 éves .NET fejlesztői tapasztalat (C#, VB.NET, ASP.NET, VBA)
  • .NET 4.0 keretrendszer ismerete
  • MS SQL Server (2008/2005), T-SQL és relációs táblák ismerete
  • HTML, Javascript, jQuery, CSS ismeretek
  • Visual Studio 2010/2008 ismerete
  • Alkalmazástámogatás és support tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód

Egyéb információ:

  • Hosszú távú, nemzetközi projekt
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos továbbképzés, modern technológiák használata

Magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol