www.cvonline.hu

Senior .NET Fejlesztő

  • A hirdetés 977 napja lejárt

Az ABT Treuhand csoport 20 éves tapasztalattal rendelkezik Magyarországon. A svájci anyavállalatunktól átvett ún. Treuhand munkamódszernek köszönhetően cégünk mára elismerést szerzett a hazai piacon. Az elmúlt éveket töretlen fejlődés jellemzi, nemzetközi ügyfélkörünk folyamatosan bővült, mára a szolgáltató, kereskedelmi és ipari szektorból is számos céget tudhatunk elégedett ügyfeleink közt.

Széles látókör, alapos szakismeret, közvetlen munkastílus, valamint bizalmi légkör: ez jellemzi az ABT Treuhand csoport munkáját.

Cégünk dinamikus fejlődése miatt keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • meglévő ügyviteli rendszerek továbbfejlesztése;
  • új fejlesztési feladatok kivitelezése, fejlesztési irányok és lehetőségek meghatározása;
  • projektek végig vitele tervezéstől az átadásig (implementáció, tesztelés, hibajavítás, dokumentálás);
  • frontend fejlesztési feladatok (user interfész optimalizálások a cég honlapján és ügyviteli szoftverében).

Elvárásaink:

  • minimum 3 éves fejlesztői tapasztalat;
  • aktív angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előnyt jelent);
  • .NET ismeret (PHP-MySQL ismeret előnyt jelent);
  • projektvezetési tapasztalat előnyt jelent;
  • Sharepoint fejlesztési tapasztalat előnyt jelent;
  • jó kapcsolatteremtő és együttműködési készség;
  • ügyfélközpontú üzleti szemlélet, precíz munkavégzés.

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • változatos feladatok, önálló munkavégzés;
  • igényes munkahelyi környezet;
  • lehetőség új ötletek, javaslatok kidolgozására és megvalósítására;
  • versenyképes juttatási csomag.

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk.

További információkért látogasson el honlapunkra: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol