www.cvonline.hu

Senior .NET fejlesztő - Front End

  • A hirdetés 390 napja lejárt

B04snf

Multinacionális IT outsourcing partnerünk számára keresünk kollégát Senior .NET fejlesztői (Front-end) pozícióba, pénzügyi-banki területre.

Feladatok:

  • Banki alkalmazás fejlesztése és karbantartása (Front End Banki rendszer)
  • Ügyfél igények folyamatos nyomon követése
  • Dokumentációk készítése
Tapasztalat:

 Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Mérnöki/Informatikai)
  • 3-6 év Front-End fejlesztői tapasztalat (Microsoft technológiákkal)
  • Unit tesztesetek elvégzése
  • Hibajavítási tevékenységek
  • UML ismeret (Enterprise Architect 7.5+)
  • UML diagramok ismerete (Class/State/Sequence/Activity/Component diagrams)
  • Alkalmazások tervezésében szerzett tapasztalat
  • Standard webes technológiák ismerete: HTML, JavaScript, jQuery, Css
  • Microsoft .NET platformok ismerete: NET Framework 4.0+, ASP.NET 2.0+, Web Services
  • Adatbázisokkal kapcsolatos ismeretek: ADO.NET, T-SQL scripting, MS SQL Server 2008+
  • ALM és source control: Visual Studio 2012+, Team Foundations Server 2010+
  • Web serverek: Internet Information Services 7.5+
  • Banki folyamatok megértésére való hajlandóság
  • Egyedülálló és multifunkcionális projektek párhuzamos elvégzése
  • Full life-cycle softver fejlesztésben való tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol