www.cvonline.hu

Senior .NET fejlesztő (B23sdnf)

  • A hirdetés 9 napja lejárt

Budapesti szoftverfejlesztő partnercégünk csapatába keresünk

Senior .NET fejlesztő

kollégát.

Pozíció azonosító: B23sdnf
Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Feladatok

  • Termék arculatának tervezése és fejlesztése
  • NET-es alkalmazások fejlesztése, tesztelése, módosítása
  • Kód review-k elvégzése
  • Belső dokumentációk készítése és kezelése a technikai fejlesztésekről
  • Együttműködés a tesztelő csapattal
  • Unit és Integration tesztek írása

Elvárások

  • Legalább 5 év C# fejlesztési tapasztalat
  • ASP.NET ismerete
  • WPF-ben és modern UI technológiákban (.NET 4.5) szerzett tapasztalat preferált
  • Kód optimalizálási és debugging ismeret
  • Jó probléma megoldó készség
  • Felsőfokú végzettség informatikai/műszaki területen
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Csapatmunka
  • Kreativitás, egyedi ötletek

Előny

  • Visual Studio ismerete
  • ATL/STL ismerete
  • Verziókövető és tracking rendszerek ismerete (Perforce, Subversion, JIRA)
  • Kliens/szerver és webfejlesztési tapasztalat
  • Elosztott rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Minták tervezése
  • IIS native modul programozásában szerzett tapasztalat
  • Agilis környezetben szerzett tapasztalat

Egyéb információ

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag
  • Belvárosi iroda, kerékpárosbarát munkahely
  • Fiatalos, modern, kreativitásra ösztönző környezet Budapest szívében, az Andrássy úton
  • Világszinten népszerű alkalmazások fejlesztésében való részvétel
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tanfolyamokon, tréningeken való részvétel
  • Ingyenes e-book program
  • Agilis fejlesztésben való részvétel

Helyek VI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol