www.cvonline.hu

Senior Műszaki Projektmenedzser [HN-ISMP01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.07.12.
Hirdetés azonosító: 915341

Focus consulting

Megbízónk

Nagybiztonságú kormányzati informatikai rendszerek fejlesztésével, integrálásával foglalkozó ügyfelünk megbízásából keresünk új munkatársat.

Feladatok

- Komplex informatikai projektek műszaki vezetése, szervezése
- Rendszerleíró folyamatok megtervezésének vezetése
- Határidők betartása és betartatása a projekten résztvevőkkel
- Szakmai dokumentációk elkészítése és elkészítésének menedzsmentje, határidők betartása és betartatása
- Kapcsolattartás a projektvezetővel, szervezőkkel, fejlesztési vezetőkkel, alvállalkozókkal
- Kapcsolattartás a megrendelővel

Elvárások

- Egyetemi vagy főiskolai diploma
- Középfokú angol nyelvtudás
- Legalább 4 éves, informatikai projekteken szerzett szervezői, műszaki projektmenedzseri tapasztalat
- Modellezési módszertanok ismerete
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, MS Project, Outlook, PowerPoint)
- Teljesítmény- és ügyfélorientált, proaktív személyiség
- Kiváló kommunikációs készség
- Kiemelkedő logikai és problémamegoldó képesség
- Precizitás
- Önálló munkavégzésre való képesség
- Csapatmunkában való aktív közreműködés

Előny

- Európai Uniós támogatásban megvalósuló informatikai projektek vezetésében szerzett tapasztalat
- Fejlesztői vagy tanácsadói tapasztalat
- EKOP projektekben szerzett tapasztalat
- KEK KH által megvalósított projekten szerzett tapasztalat
- Közigazgatási projekteken szerzett tapasztalat

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- Versenyképes fizetést
- Alkalmazotti státuszt
- Változatos, sokrétű feladatokat
- Szakmai fejlődési lehetőséget
- Megoldás-orientált légkört
- Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió