www.cvonline.hu

Senior Műszaki Előkészítő

  • A hirdetés 457 napja lejárt

Ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partner cégünk keres munkatársat Senior Műszaki Előkészítő pozícióba.

Feladatok

  • Tervdokumentáció vagy helyszíni felmérés alapján mennyiségek számítása, árajánlat készítése
  • Műszaki javaslatok kidolgozása
  • Lehetséges beszállítók, alvállalkozók felkutatása
  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése
  • Kivitelezés előkészítése
  • Költségoptimalizálás, folyamatos hatékonyságnövelés
  • Projektekhez ütemterv összeállítása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal az építkezés teljes ideje alatt
  • Építésvezető munkájának adminisztratív és szakmai támogatása
  • Projektek elszámolása, zárása

Elvárások

  • Felsőfokú építész végzettség
  • 2 év építőiparban szerzett munkatapasztalat
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk kínál

  • Fiatalos csapat, jó kollektíva
  • Munkához szükséges eszközök
  • Továbbképzési lehetőségek
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő