www.cvonline.hu

Senior Működési Kockázatkezelési Szakértő

  • A hirdetés 311 napja lejárt

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. a vállalatcsoport működési kockázatainak kezelésével kapcsolatos szakértő feladatok végzésére

SENIOR MŰKÖDÉSI KOCKÁZATKEZELÉSI SZAKÉRTŐ

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a magyar vállalatcsoport működési kockázatkezelési rendszerének önálló (ORM) működtetése, fejlesztése,
    • a vállalatcsoportot érintő kockázatok felismerése, rendszerezése, kezelése,
    • egyes ad-hoc események vizsgálata, támogatás, tanácsadás a menedzsment részére,
    • a meglévő ORM rendszer folyamatos fejlesztése a helyi és anyavállalati elvárásoknak megfelelően,
    • elemzések, jelentések készítése,
  • a vállalati kontroll kultúra erősítése, fejlesztése, a SOX rendszerrel kapcsolatos feladatok koordinálása,
  • együttműködés a Kelet-európai Régió és a nemzetközi AEGON csoport kockázatkezelési csapatával.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (közgazdasági és/vagy pénzügyi),
  • 2-3 éves tapasztalat a működési kockázatkezelés területén,
  • biztosítónál szerzett tapasztalat vagy auditori gyakorlat pénzügyi területen,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kooperációs készség,
  • felhasználó szintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • pénzügyi szolgáltatások (elsősorban biztosítás) folyamataihoz kapcsolódó rendszerszemlélet,
  • nyitottság a biztosítói pénzügyi folyamatait leíró matematikai modellek iránt.

Küldje le jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • szereti a vállalati folyamatok egészét érintő, komplex gondolkodást igénylő, változatos feladatokat,
  • kiváló az elemzőkészsége
  • jó a kommunikációs- és szervezőkészsége,
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi,
  • szeretne átfogó képet kapni egy vállalat működéséről.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy 2016. november 30-ig jelentkezzen Karrierportál oldalunkon a Jelentkezés gombra kattintva !

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol