www.cvonline.hu

Senior Minőségügyi mérnök

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Szeretne egy multinacionális vállalatnál dolgozni? Fontos számára a folyamatos fejlődés lehetősége?  Jelentkezzen hozzánk! Elektronikai vállalatunk keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Feladatok, amelyekben számítunk a munkájára:

·       A minőségügyi mérnökök csoportjának irányítása

·       Új beszállítók szakmai értékelése;

·       Beszállítói 8D jelentések készítése;

·       Cselekvési terv készítése minőségügyi panaszok esetén;

·       Szállítói értékelések elkészítése a beszállítók teljesítése alapján;

·       Technikai változtatások műszaki támogatása;

·       Részvétel nemzetközi projektekben

Elvárások:

·       Felsőfokú mérnöki végzettség;

·       3-5 éves tapasztalat minőségügyi területen;

·       Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;

·       Gyártó környezetben szerzett tapasztalat;

·       MS Office ismeretek.

Szükséges kompetenciák:

·       Jó kommunikációs készség;

·       Innovatív szemlélet;

·       Csapatjátékos hozzáállás;

·       Mobilis munkavégzés.

Amit megbízónk nyújt:

·       Multinacionális környezet, versenyképes juttatási csomaggal;

·       Dinamikus, fiatalos csapat;

·       Fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye:

·       Jász-Nagykun-Szolnok-megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.