www.cvonline.hu

SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1087536

Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Termék- (VDA 6.5) és folyamatauditok (VDA 6.3) elvégzése az éves auditterv alapján, illetve amennyiben szükséges rendkívüli auditok elvégzése
  • Új termék bevezetéshez kapcsolódó minőségtervezési folyamatok tervezése, belső tevékenységek koordinálása, vevővel történő egyeztetése
  • Biztosítja, hogy minden új termék esetén a szükséges vevői- és belső minták, illetve ellenőrző ellendarabok rendelkezésre állnak.
  • A vevői reklamációkezelés lebonyolítása, a szükséges intézkedési tervek lekövetése
  • Magas külső ppm-nél PSG csoport automatikus indítása
  • A gyártási folyamatok folyamatos ellenőrzése, hogy megfelelően működik-e, megfelel-e a belső és a külső (vevői) előírásoknak, specifikációknak
  • Közreműködés a minőségirányítási rendszer hatékony működtetésében
  • Új termékek bevezetésének (bemintázás APQP, VDA ill. PPAP szerint) koordinálása.
  • A minőségköltségek folyamatos monitorozása és adatszolgáltatás a minőségügyi vezető, -mérnökök, -technikusok felé
  • Különböző minták, gyártási segédletek kiadása a termelés részére
  • Problémamegoldó technikák alkalmazása a felmerült, ill. felfedezett hibákra és ezen ismeretek továbbadása a többi részleg számára
  • Külső/belső vevői igényeknek való megfelelés biztosítása
  • Munka és vizsgálati utasítások felügyelete, aktualizálása
  • Megállapodások (QSV, ppm-Vereinbahrung) előkészítése
  • Vevőszolgálati teendők ellátása
  • Folyamatos javítása a fenti folyamatoknak
  • AP-SM-WI-G08-01-H munkautasításban leírtak szerinti munkavégzés

Elvárások

  • Szakirányú diploma minőségirányítás területén vagy egyéb műszaki területen.
  • Szakképesítés minőségügyi területen, beleértve minimum a PPAP, FMEA, Control Plan, SPC, alap MSA, folyamatos fejlesztés (CI) ismereteket
  • Minimum 5 év autóipari tapasztalat (minőségügy területén)
  • Tapasztalat az alábbiak tekintetében: AIAG Quality Planning és Control Plan, autóipari szabványok, FMEA, PPAP, műszaki rajzok, VDA 2 kötet (EMPB)
  • Minőségügyi rendszer tapasztalat, vevői kapcsolattarás
  • Önálló munkavégzés
  • Folyékony német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Győr-Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Győr-Veszprém térsége

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország