www.cvonline.hu

Senior minőségügyi mérnök

Yanfeng Hungary Automotive Interior Systems Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1080675

Főbb munkaköri feladatok:

  • Termék- (VDA 6.5) és folyamatauditok (VDA 6.3) elvégzése az éves auditterv alapján, illetve amennyiben szükséges rendkívüli auditok elvégzése

  • Új termék bevezetéshez kapcsolódó minőségtervezési folyamatok tervezése, belső tevékenységek koordinálása, vevővel történő egyeztetése

  • Biztosítja, hogy minden új termék esetén a szükséges vevői- és belső minták, illetve ellenőrző ellendarabok rendelkezésre állnak.

  • A vevői reklamációkezelés lebonyolítása, a szükséges intézkedési tervek lekövetése

  • Magas külső ppm-nél PSG csoport automatikus indítása

  • A gyártási folyamatok folyamatos ellenőrzése, hogy megfelelően működik-e, megfelel-e a belső és a külső (vevői) előírásoknak, specifikációknak

  • Közreműködés a minőségirányítási rendszer hatékony működtetésében

  • Új termékek bevezetésének (bemintázás APQP, VDA ill. PPAP szerint) koordinálása.

  • A minőségköltségek folyamatos monitorozása és adatszolgáltatás a minőségügyi vezető, -mérnökök, technikusok felé

  • Különböző minták, gyártási segédletek kiadása a termelés részére

  • Problémamegoldó technikák alkalmazása a felmerült, ill. felfedezett hibákra és ezen ismeretek továbbadása a többi részleg számára

  • Külső/belső vevői igényeknek való megfelelés biztosítása

  • Munka és vizsgálati utasítások felügyelete, aktualizálása

  • Megállapodások (QSV, ppm-Vereinbahrung) előkészítése

  • Vevőszolgálati teendők ellátása

  • Folyamatos javítása a fenti folyamatoknak

  • AP-SM-WI-G08-01-H munkautasításban leírtak szerinti munkavégzés

  • Munka- és tűzvédelmi, biztonságtechnikai előírások betartása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Szakirányú diploma minőségirányítás területén vagy egyéb műszaki területen.
  • Szakképesítés minőségügyi területen, beleértve minimum a PPAP, FMEA, Control Plan, SPC, alap MSA, folyamatos fejlesztés (CI) ismereteket

  • Minimum 5 év autóipari tapasztalat (minőségügy területén)

  • Tapasztalat az alábbiak tekintetében: AIAG Quality Planning és Control Plan, autóipari szabványok, FMEA, PPAP, műszaki rajzok, VDA 2 kötet (EMPB)

  • Minőségügyi rendszer tapasztalat, vevői kapcsolattarás

  • Önálló munkavégzés

  • Folyékony német nyelvtudás, angol nyelvismeret előnyt jelent