www.cvonline.hu

Senior Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 381 napja lejárt

A világ egyik vezető technológiai szolgáltató berendezéseket gyártó cégének a magyarországi leányvállalata keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A minőségügyi mérnök felel a minőségügyi részleg operatív irányításáért

  • Beszállítói reklamációk teljeskörű kezelése, beszállítók fejlesztése, beszállítói auditok megszervezése, lebonyolítása.

  • Vevői reklamációk kezelése

  • A minőségellenőrök napi munkájának koordinálása, a munkavégzés hatékonyságának folyamatos javítása

  • A kiépített ISO 9001: 2008 és az ISO 14001:2004 szabvány szerinti integrált irányítási rendszer folyamatos működtetése, fejlesztése.

  • Az auditok operatív feladatainak előkészítése, lebonyolítása

  • A belső minőség folyamatos javítása, TOP hibák meghatározása, a hibákra történő intézkedések kidolgozásában való részvétel

  • Kapcsolattartás beszállítókkal, vevőkkel, hatóságokkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Minőség-és környezetirányítási területen, gyártó cégnél szerzett min. 3 éves tapasztalat

  • Belső auditori képesítés(MIR-KIR)

  • Termék és folyamatauditok lebonyolításában való jártasság

  • Projektvezetésben, projektfeladatok hatékony megoldásában szerzett tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Aktív, legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Nagyfokú önállóság és döntésképesség

  • Pontosság, precizitás

  • Minőségi munkavégzés

  • Megbízhatóság

  • Szabálytudatosság, szabálykövetés

Előny

  •  Fémipari tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

  • Egyedi alkatrész gyártásban szerzett tapasztalat

  • LEAN / KAIZEN szemlélet és gyakorlati ismeretek

  • Folyamatoptimalizálásban szerzett tapasztalat

  • Termék és folyamat FMEA ismeret

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát "Minőségügyi mérnök" megjelöléssel a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Elvárt nyelvtudás Angol