www.cvonline.hu

Senior minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 436 napja lejárt

Autoipari gyártó partnercégünk számára keresünk

Senior Minőségügyi mérnök

munkatársat

Feladatok:

  • Termék és gyártási folyamat minőségügyi irányítása, a folyamat fejlesztése, fenntartása és értékelése,

  • Az auditokra való felkészülés, azoknak való megfelelés,

  • Belső és külső auditok (termék, folyamat, rendszer, vevői) vezetése,

  • A vevői reklamációk kezelése,

  • Hatékony minőségi követelmények kidolgozása, kivitelezése, fejlesztése,

  • Minőségi mutatók optimalizálása, hibaarány csökkentése,

  • Minőségügyi dokumentációk kezelése, jelentések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;

  • Gyártó cégnél szerzett legalább 4 éves minőségügyi tapasztalat;

  • TS 16949 és ISO 9001 minőségirányítási rendszerek nagyfokú ismerete;

  • Forgácsoolásban szerzett jártasság,

  • Méréstechnikai ismeretek,

  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés;

  • Projektszemlélet.

Amit kínálunk:

  • Rövid időn belül vezetői pozíció lehetősége;

  • Hosszú távú lehetőség;

  • Versenyképes bérezés;

  • Szakmai fejlődés.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012