www.cvonline.hu

Senior Minőségügyi Mérnök /bővülés, új beruházás/

  • A hirdetés 665 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Sok éves quality tapasztalattal és erős mérnöki ismerettel rendelkező szakembert keresünk

egy autóiparnak beszállító multinacionális gyártó vállalat számára,

az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A gyártásban fellépő minőségi problémák kiküszöbölése, a folyamatok rendszeres javítása;
A munkafolyamat összehangolása további gyáregységekkel, K+F tevékenységekkel és a QM fejlesztési tervvel;
Termelési tesztek szervezése és a gyártási terv esetleges módosítása;
Hibák analízise, hibaokok feltárása, javaslattétel a problémák megoldására,
Állásidők- és a selejtek csökkentésében való részvétel,
Dokumentációk, riportok elkészítése, karbantartása,
Statisztikai elemzések, vizsgálatok, mérések, elvégzése, kimutatások készítése.
Kapcsolattartás az anyacéggel;
Termék- és folyamatauditokban való aktív részvétel, valamint közreműködés külső auditok alkalmával.

Követelmények:

Egyetemi v. főiskolai (műszaki) végzettség
Aktív angol nyelvtudás
Hasonló munkakörben szerzett min.4-5 éves gyakorlat
Autóipari és OE tapasztalat, minőségirányítási rendszer teljes körű ismerete (TS16949, VDA)
PPAP, FMEA, 8D, 5W, CP, SPC ismerete
Utazási hajlandóság (külföld), az első 4-5 hónapban főleg

Munkavégzés helye:

Heves megye, akár Budapestről is bejárható távolságba (bejárás teljes térítése!)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Bejárás teljes támogatása VAGY albérlet támogatás (költözés esetén)
Cafeteria
Utazási lehetőség külföldre
Nemzetközi csapat
Fejlődési, tanulási lehetőség

Ideális pályázó:

Rendkívül agilis, szívesen utazik külföldre és kifejezetten élvezi, ha felelősségteljes munkakörben dolgozhat
Új folyamatokat fog kialakítani egy csapattal, így a "megoldást-kereső" típusú mérnökök fogják élvezni igazán ezt a feladatkört :)
Mivel Partnerünket külföldön is képviselni fogja, fontos a jó kommunikációs képesség angol nyelven is

Helyek Heves
Heves
Gyöngyös
Salgótarján
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség