www.cvonline.hu

SENIOR MINŐSÉGTERVEZŐ MÉRNÖK (APQP)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 844363

Link megjelenítéseimages/editor/1303982779.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A vevővel történő kapcsolattartás
  • Projektek minőségtervezése, a vevői követelmények és a vállalati előírások összehangolása
  • Minőségügyi dokumentumok kezelése
  • Részvétel minőségügyi munkacsoportokban (FMEA, DFM, DFA)
  • Együttműködés a társosztályokkal minőségügyi oldalról (QA, Mérnökség, SDT)
  • A termékre vonatkozó minőségügyi javító intézkedések koordinálása
  • Az APQP folyamat státuszáról riportok készítése és kommunikálása az érdekelt felek felé, vevői riportok készítése
  • Az üzleti operációs rendszer (BOS) alkalmazása és fejlesztése
  • Az APQP tevékenységekkel kapcsolatos programok koordinálása és vezetése, az SQD, SQA és Beszerzés részvételével

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 5 év autóiparban szerzett tapasztalat
  • Min. 3 év minőségügyi területen szerzett tapasztalat, fejlesztési és/vagy termelési környezetben
  • Minőségügyi szabványok ismerete: QS 9000, ISO TS, VDA 6.1, EAQF, AVSQ, EFQM
  • Minőségügyi technikák ismerete: APQP, FMEA, CP, SPC, DOE, QFD
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Megbízhatóság, önálló, proaktív munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költség támogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR MINŐSÉGTERVEZŐ MÉRNÖK (APQP), Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése