www.cvonline.hu

Senior minőségirányítási rendszermérnök

  • A hirdetés 1142 napja lejárt

Multinacionális, gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat a következő pozícióba

SENIOR MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI RENDSZERMÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Minőségügyi rendszer (TS 16949) fejlesztésének és az auditokra történő felkészülésnek koordinálása
Minőségügyi rendszer dokumentációjának karbantartása, a fejlesztés koordinálása
Tréningek szervezése, végrehajtása
Minőségügyi információk gyűjtése és elemzése, minőségi statisztikák készítése
A gyártási folyamatok és ellenőrzések során feltárt nem megfelelőségek kezelésének támogatása

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Néhány év minőségbiztosítási területen, gyártó környezetben szerzett tapasztalat
Audit tapasztalat
Felsőfokú műszaki / szakirányú végzettség
Autóipari szabvány (TS 16949) és minőségügyi rendszerek ismerete
Munkanyelv szintű angol nyelvtudás
jó felhasználó szintű office ismeretek

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Fejér megye

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR994 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Komárom-Esztergom
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő