www.cvonline.hu

Senior Minőségbiztosítási Mérnök

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Dinamikusan bővülő és fejlődő, német tulajdonú autóipari beszállító cég keres munkatársat

munkakörbe, Fejér megyei munkavégzéssel.

Feladatok:

  • A Minőségbiztosítási mérnökök és minőségellenőrök szakmai irányítása, a Minőségügyi vezető munkájának támogatása,
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal és a nemzetközi ügyfelekkel,
  • Együttműködés a folyamat - és termékmérnökséggel az új termékek bevezetése (APQP) és a szériagyártás során,
  • A termékek és folyamatok minőségi mutatóinak nyomon követése és folyamatos javítása,
  • A vevői reklamációk kezelése, a meghatározott helyesbítő és megelőző akciók nyomon követése és számonkérése,
  • Aktív közreműködés a minőségfejlesztési és költségcsökkentés tervek kidolgozásában és végrehajtásában.

Elvárások:

  • Felsőfokú (gépészmérnök, vagy műanyagipari) végzettség,
  • 3-4 év releváns szakmai tapasztalat az autóipar területén,
  • Magas fokú kezdeményező- és együttműködési készség,
  • Az autóipari minőségirányítási szabványok (ISO/TS14969 és/vagy VDA6.3) ismerete,
  • Minőségfejlesztési technikák (Pareto, Ishikawa, 5W+2H, 5Why, 8D, A3,stb) ismerete,
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvismeret,
  • MS Office alkalmazások ismerete és aktív használata.

Előnyt jelent:

  • Lean/TPS ismeretek

Egyéb információ:

  • Azonnali kezdés
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Célprémium
  • Hosszú távú karrierlehetőség
Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol