www.cvonline.hu

Senior minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 568 napja lejárt

Senior minőségbiztosítási mérnök #9
Robert Bosch Energy and Body Systems Kft.

Feladatok:

  • Folyamat FMEA-k moderálása interdiszciplináris csapatokban
  • FMEA-k tervezése
  • A gyártás és más osztályok támogatása az FMEA-k, CP-k készítésében, karbantartásában
  • Központi minőségbiztosítási irányelvek változásainak nyomon követése, bevezetésük koordinálása
  • Gyárszintű minőségbiztosítási mutatók kiértékelése
  • Problémamegoldó módszerek alkalmazásának támogatása gyárszinten
  • Minőségi fejlesztési projectek koordinálása

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • FMEA és az általános minőségi eszközök ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Tárgyalóképes műszaki, üzleti angol szóban és írásban
  • Határozott, magabiztos személyiség, önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség, szervezőkészség

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • IQ-RM szoftver ismerete

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő