www.cvonline.hu

Senior Minőségbiztosítási Mérnök

  • A hirdetés 970 napja lejárt

A

gödöllői telephelyre

munkatársat keres.

Ha szeretnél egy multinacionális vállalat Minőségbiztosítási csapatának tagja lenni

(több mint 80.000 ember dolgozik nálunk a világon),

Ha szeretnéd meglévő tudásodat folyamatosan fejleszteni

(képzések, tanulási lehetőség),

Ha a munkát az életed fontos részének tekinted

akkor nálunk a helyed.

Feladatok:

  • Termék-, folyamat- és rendszerauditok tervezése, elvégzése, nyomon követése
  • A feltárt nem-megfelelőségekre okelemzés, helyesbítő- és megelőző intézkedési tervek készítése, végrehajtása és eredményességük ellenőrzése
  • Vevői minőségügyi reklamációk nyomon követése, kezelése
  • Belső ellenőrzések végrehajtása havi terv és ellenőrzési lista alapján;
  • FMEA és Poka-Yoke eszközök kidolgozásában való részvétel
  • Kezdeményezi a rendszer fejlesztését, hogy a vállalat valamennyi dolgozója tevékenységét a vonatkozó szabványok előírásainak betartásával végezze;
  • Oktatások teljes körű előkészítése, megtartása, kiértékelése;
  • Műveleti utasítások átvizsgálása, fejlesztésére javaslattétel kidolgozása
  • Együttműködés a társosztályokkal (gyártás, fejlesztés, projektvezetők)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, minőségirányítási mérnök)
  • Gyártásban szerzett tapasztalat előny (0-2 év gyakornoki időt is számolva)
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Probléma-feltáró képesség, problémamegoldó módszerek ismerete
  • Rendszerszemlélet,  Minőségorientált gondolkodás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Microsoft Excel, Word, Power Point);
  • Határozott fellépés, következetesség, komplex gondolkodásmód;
  • Megbízható, agilis, terhelhető személyiség;
  • Precízitás, Rugalmasság, Stressztűrő képesség.
  • Minőségirányítási technikák ismerete és alkalmazásának tudása (APQP, PPAP, FMEA, CP, ISHIKAWA, 5W, SPC)
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Autóipari területen szerzett tapasztalat előny
  • Acélszerkezet gyártásban szerzett szakmai tapasztalat;
  • Lean, Six sigma ismeret
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Változatos munka,
  • Korrekt fizetés
  • Cafeteria csomag
  • Ha kiemelkedően teljesítesz, akkor egy stabil és hosszútávú állás

Magyar  és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, kérjük, hogy töltse fel az alábbi linken.

Helyek Gödöllő
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő