www.cvonline.hu

Senior minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 964 napja lejárt

A világ egyik vezető indítómotor és generátor gyártója, az amerikai központú

Remy Automotive Hungary Kft. miskolci gyárába keres:

Senior minőségbiztosítási mérnököt

Főbb feladatok:

  • Vevői reklamáció kezelésének teljes körű koordinálása a szervezeten belül.
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás
  • Belső folyamat auditok végrehajtása, termék auditok elvégzésének koordinálása
  • Termékek vevői jóváhagyásának koordinálása
  • Gyártásban dolgozó folyamatellenőrök munkájának napi szintű koordinálása.
  • Napi szintű együttműködés a társterületekkel (Gyártás, Folyamat és Termék Mérnökség)
  • Részvétel új projektek bevezetésében, minőségügyi dokumentumok elkészítése, felügyelete
  • Vevői auditok megszervezése, a felkészülés és lebonyolítás irányítása
  • A belső minőséggel kapcsolatos rendszeres kimutatások, elemzések elkészítése, elemzése, javító akciók kezdeményezése és nyomon követése
  • Javítóintézkedések kezdeményezése, bevezetése, intézkedések státuszának nyomon követése – törekvés a folyamatos fejlesztésre

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minőségbiztosítási technikák ismerete és tapasztalat gyakorlati alkalmazásukban (APQP, PPAP, SPC, MSA, FMEA, Control Plan, 8D )
  • Felelősségteljes, megoldás-orientált személyiség, aki csapatban és önállóan is tud dolgozni
  • Jó kommunikációs készség
  • Autóipari cégnél, hasonló pozícióban eltöltött legalább 3 éves gyakorlat

Előny:

  • Gépészmérnöki, villamosmérnöki végzettség
  • ISO TS 16949 belső auditori végzettség és gyakorlat
  • VDA 6.3 szerinti belső auditori végzettség és gyakorlat
  • Német vagy Francia nyelvtudás

Az ideális pályázó:

  • Ambiciózus, mobil, rugalmas, precíz, terhelhető
  • Rendszerszemléletű
  • Analitikus gondolkodásmódú
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezik
  • Képes önálló munkavégzésre
  • Középvezetői tapasztalatokkal rendelkezik

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezési és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő