www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 915473
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SENIOR QUALITY ASSURANCE ENGINEER (Automotive)

Feladatok:
  • A felelősségi körébe tartozó gyártósoron/termékcsaládnál felmerülő minőségi problémák kezelése.
  • Vevői, beszállítói és belső reklamációk kezelése, kontakt a belső és külső beszállítók és  vevők között.
  • Hibaanalízis, problémamegoldás, javító és megelőző intézkedések bevezetése, és ezek hatásosságának elemzése szisztematikus módszerekkel (Pareto, Ishikawa, 5W+2H, 5Why, FTA, Red Bin Review, 8D, QRQC, A3)
  • Teljesítmény mutatók (KPI)  figyelése, adatgyűjtés, analízis, jelentések.
  • Auditokon való aktív részvétel: belső és külső auditok.
  • Termék auditok végzése.
  • A beszállítók fejlesztése.
  • Aktív részvétel az APQP folyamatokban.
  • Elsőminta jóváhagyásokhoz szükséges dokumentáció elkészítése, PPAP csomag.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-5 éves autóipari QA tapasztalat
  • ISO/TS 16949 Belső Auditor képesítés
  • Angol nyelvismeret.

Munkavégzés helye: Mór

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Juhász Ágota (E-mail cím megjelenítése, +36 20 373 3401).

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Fejér