www.cvonline.hu

Senior minőségbiztosítási mérnök (Budapest)

  • A hirdetés 685 napja lejárt

Pest megyei székhelyű multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Senior minőségbiztosítási mérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok

  • Minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése vállalatcsoport szinten
  • Minőségfejlesztő folyamatok koordinálása, nyomon követése, értékelése
  • Minőségfejlesztő folyamtok eredményeinek riportálása
  • En 10204-es szabvánnyal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Hibák gyökérokainak feltárása
  • Szoros együttműködés a termeléssel
  • Eszkalációs folyamatok indítása szükség szerint

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (minimum 5 év)
  • Folyékony angol tudás (német nyelv ismerete előny)
  • Minőségbiztosítási rendszer ismeret (9001, TS)
  • Minőségbiztosítási eszközök ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó jellem
  • Folyamatszemlélet
  • Utazási hajlandóság (50%)

Kétnyelvű, fényképpel ellátott, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük megjelölni a pozíció pontos megnevezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő