www.cvonline.hu

Senior MICE Sales Manager

  • A hirdetés 143 napja lejárt

 Nemzetközi szállodalánchoz tartozó budapesti 5*-os szálloda keres ambiciózus és lelkes munkatársat

SENIOR MICE Sales Manager

Munkakörbe

 A tökéletes SENIOR MICE Sales Manager:

Tettre kész, imádja a különleges rendezvényeket, figyeli a trendeket és keresi az új lehetőségeket, kézben tartja csapatát

Ezen belül az ő feladata:

  • A MICE csapat irányítása és fejlesztése
  • A szállodában zajló rendezvények figyelemmel kísérése, szervezése
  • Kapcsolattartás hazai és külföldi utazási irdákkal, rendezvényszervezőkkel
  • Folyamatos információgyűjtés: MICE piacra ható tényezők (események, konferenciák, rendezvények) feltérképezése, releváns lehetőségek lekövetése felkutatása
  • Szálloda foglaltságának folyamatos lekövetése, MICE lekérések figyelemmel kísérése,  akciók, promóciók kialakítása
  • Részvétel, a szálloda képviselete: különleges és exkluzív rendezvényeken, külföldi promóciós utakon, kiállításokon,  különböző rendezvényeken, üzleti ebédeken, vacsorákon
  • Egyedülálló study tour-ok, fam trip-ek szervezése, lebonyolítása, ezeken való aktív részvétel

Elvárások:

  • minimum 3 éves szállodában/proaktív és reaktív értékesítésben szerzett tapasztalat
  • kiemelkedő kommunikációs-, és szervező készség
  • kreativitás
  • tulajdonosi szemlélet, ’can do’ attitűd
  • releváns kapcsolatrendszer a helyi / nemzetközi rendezvénypiacon
  • eredmény és értékesítés orientáltság
  • felsőfokú gazdasági/idegenforgalmi végzettség
  • Opera szállodai szoftver rendszer ismerete előny
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban +1 egyéb nyelvismeret előny

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Fiatalos csapat
  • Ideális munkavégzési feltételek
  • Versenyképes bérezés és teljesítményarányos motivációs rendszer

Amennyiben szeretné szakmai tapasztalatát egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában kamatoztatni, várjuk magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott szakmai pályázatát (önéletrajzát és motivációs levelét) , fizetési igénye megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő