www.cvonline.hu

Senior mérnök - Új termék bevezetés műszaki támogatása

  • A hirdetés 661 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk folyamatosan fejlődik. Vevői a Világ nagy autógyárai. Bővülő feladataik ellátására, a mérnökségi csapat erősítésére keressük új munkatársukat a következő megnyíló pozícióba:

SENIOR MÉRNÖK - ÚJ TERMÉK BEVEZETÉS MŰSZAKI TÁMOGATÁSA

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Új termék gyártásba vitelének eszköz oldali támogatása
Termelési folyamatok meghatározása
Termelési problémák megoldása, termelésoptimalizálási feladatok
A gyártás berendezéseinek telepítése, beüzemelése, felügyelete
Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása
Dokumentációk elkészítése, karbantartása
Kapcsolattartás a társosztályokkal

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

2-3 év autóipari gyártási környezetben szerzett releváns tapasztalat (folyamatmérnök, technológus)
Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök preferált)
Munkanyelv szintű angol nyelvtudás, napi használatban

ELŐNY:

Autóipari tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem
Folyamatos szakmai fejlődés

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1245 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Komárom-Esztergom
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol