www.cvonline.hu

Senior mérnök - Termékbevezetés és gyártástámogatás

  • A hirdetés 799 napja lejárt

Link megjelenítéseimages/prohr_logo.gif" border="0" alt="" />

Multinacionális, autóipari partnerünk a terület egyik piacvezető gyártója, folyamatosan fejlődik. Termékeit világszerte, a vezető technológiájú piacokon használják széles körben. Új, megnyíló gyáregységükbe keresünk munkatársakat a következő pozícióba

SENIOR MÉRNÖK - TERMÉKBEVEZETÉS ÉS GYÁRTÁSTÁMOGATÁS

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A termelési folyamat tervezése, támogatása, optimalizálása teljes termékcikluson át
A gyártás támogatása mind folyamat, mind minőségügyi oldalról
Gyártásbavitel, gyártási dokumentumok készítése
Problémamegoldási és oktatási feladatok

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Autóipari tapasztalat
Felsőfokú műszaki végzettség
Termelésben szerzett folyamatmérnöki tapasztalat
Autóipari minőségügyi technikák ismerete (8D, SPC, Control Plan)
Jó folyamatszemlélet
Minőségorientáltság
Középfokú angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1145 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Komárom-Esztergom
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő