www.cvonline.hu

Senior mérlegképes könyvelő /Komárom/

  • Az álláshirdetés tegnap lett aktiválva

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató vállalat keres tapasztalattal rendelkező jelöltet a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása, csapatban;
A könyvelési és adózási szabályozás nyomonkövetése;
Pénzügyi és adózási jelentések készítése a magyar törvényi szabályozásnak megfelelően;
A cég képviselete pénzügyi és adózási auditok során;
Adóbevallások elkészítése, adók könyvelése;
Adófolyószámlák folyamatos egyeztetése;
Jogszabály-változások követése, az új szabályok átültetése a gyakorlatba;
Egyéb főkönyvi egyeztetések;
Riportolás a pénzügyi igazgató részére.

Követelmények:

Sr. könyvelési és bevallási tapasztalat (akár önállóan vinni tudja a könyvelési területet);
Regisztrált mérlegképes könyvelők jelentkezését várjuk;
Adózás területén szerzett senior tapasztalat;
Angol nyelvismeret (min. alapfok).

Előny:

Adótanácsadói végzettség.

Munkavégzés helye:

Komárom, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés és juttatási rendszer;
Felelősségteljes munkakör.

Helyek Győr
Tatabánya
Komárom
Kategória Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola