www.cvonline.hu

Senior marketing munkatás – Budapest

  • A hirdetés 313 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Márkamenedzsment és kommunikációs osztály új munkatársat keres budapesti központjába,

SENIOR MARKETING MUNKATÁRS

pozícióra.

Főbb eladatok:

  • A senior marketing munkatárs feladata a nemzetközi márkastratégiához illeszkedően a bank Vállalati, Befektetési banki és Privát banki divíziója üzleti céljainak elérését támogató éves marketingterv kidolgozása a marketing csoportvezető támogatásával, az aktivitások koordinálása a társterületekkel és a kapcsolódó projektek megvalósítása.
  • Feladata továbbá az akciók kivitelezésének utókövetése, eredményeinek kiértékelése, vezetői riportok készítése.
  • Mindemellett hozzá tartozik az éves terv megvalósítására fordítható költségvetés tervezése, menedzselése és ellenőrzése, valamint kapcsolattartás az ügynökségekkel (média, kreatív).

Követelmények, elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Minimum 5 év marketing tapasztalat
  • Pénzügyi szektorban eltöltött minimum 2 év tapasztalat
  • Releváns online marketing tapasztalat
  • Nagyfokú munkabírás, kitartás, terhelhetőség
  • Kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikációs készségek
  • Határozott fellépés, önállóság
  • Jó együttműködés és kapcsolatteremtő készség

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését és a fenti követelményeknek megfelel, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát juttassa el hozzánk a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...