www.cvonline.hu

SENIOR MARKETING MUNKATÁRS

  • A hirdetés 934 napja lejárt

 Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban 9 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalási szintű francia és angol nyelvtudás
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat marketing területen vagy ügynökségi pozícióban
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozottság, önálló munkavégzés
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Proaktív, kreatív gondolkodásmód
  • Stressztűrő képesség

FELADATOK:

  • Részvétel a marketing stratégia megvalósításában, a marketing osztály napi munkájában
  • Az elfogadott kreatív stratégia alapján ATL és online kampányok tervezése, megvalósítása, kapcsolódó eszközök leadásra való elkészítése az ügynökségekkel közösen
  • Kampányok nyomon követése, értékelése
  • Kapcsolattartás az ügynökségekkel, együttműködés társosztályokkal
  • Új interaktív, digitális eszközök, alkalmazások tesztelése
  • Termékbevezetésben közreműködés
  • Versenytársfigyelés (hazai és nemzetközi viszonylatban)
  • Kampánytervezés meglévő ügyfelek számára

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 2 hetes szakmai bevezetési program
  • az iparágban versenyképes juttatási csomag
  • folyamatos képzés-fejlesztés
  • Fiatal, lendületes csapat

Jelentkezéseket, magyar nyelvű önéletrajzot és francia nyelvű motivációs levelet, az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol