www.cvonline.hu
Senior marketing menedzser
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 1020128
lejárt
FELADAT

Feladatok:

  • Mobil és integrált telekommunikációs ajánlatok kidolgozása, megvalósítása mikro- és kisvállalatok számára
  • Árazási stratégiák, árazási alternatívák kialakítása, árazási eszköztár magabiztos alkalmazása, versenyhelyzet  értékelés, benchmarkok készítése,  következtetések meghatározása,
  • Az aktivitások utánkövetése, riportok, elemzési és kutatási információk feldolgozása, döntés-előkészítés
  • Nemzetközi kapcsolattartás cégcsoporton belül árazási és propozíciós  témákban,  a terület önálló, tárgyalóképes képviselete
PROFIL
  • Felsőfokú marketing, gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban, írásban
  • Jó prezentációs készség szóban, írásban, magyar és angol nyelven egyaránt,
  • Előny: telekommunikációs angol szaknyelv ismerete, B2B területen szerzett tapasztalat

Kategória
IT / Informatika
Régió