www.cvonline.hu

Senior logisztikus

  • A hirdetés 913 napja lejárt

Az új munkatárs feladatai:

  • Beszerzési, logisztikai és raktározási feladatok koordinálása, felügyelete, fejlesztése;
  • Rendszeres riportok készítése az ügyvezető részére;
  • Beszerzési stratégia kidolgozása, valamint operatív célok meghatározása;
  • Ártárgyalások, partnerlátogatások lebonyolítása;
  • Beszállítók versenyeztetése, kiválasztása, auditok szervezése, lebonyolítása, értékelések elkészítése;
  • Részvétel rendszeres elemzések elkészítésében az optimális készletszint meghatározása érdekében;
  • A beszerzéssel kapcsolatos adatok figyelemmel kísérése a vállalatirányítási rendszerben;
  • Kapcsolattartás a fuvarozó cégekkel, ártárgyalások lebonyolítása, napi fuvarszervezési feladatok koordinálása;
  • Az üzemek belső anyagellátásának biztosítása, különböző anyagellátási modellek kidolgozásával;
  • Költséghatékonysági koncepciók kidolgozása, fejlesztése;
  • Készletek naprakészen tartásának garantálása, valamint leltárak szervezése;
  • Raktári layout-ok kidolgozása.

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Min. 3 éves szakmai és vezetői gyakorlat gyártási és nemzetközi logisztikai területen

Előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Az ideális pályázó:

  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Magas szintű belső motiváció
  • Vezetői szemlélet, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Munkavégzés helye:

  • Balaton felvidék
Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol