www.cvonline.hu

Senior logisztikai tanácsadó

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 782802
lejárt

Partnercégünk a magyar és nemzetközi számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozik. Üzleti partnerei között mind a magyar középvállalati szektor, mind a multinacionális cégek képviselői megtalálhatóak. Meglévő ügyfeleik magas szintű kiszolgálásához keresünk partnert SAP senior logisztikai  ismeretekkel TANÁCSADÓI, TEAMVEZETŐI  tevékenységek ellátására.

Feladatok:

  • Részvétel belföldi SAP projektekben
  • Kapcsolattartás, egyeztetés az ügyfelekkel
  • Kollégák munkájának koordinálása

Elvárások:

Tevékenység ellátásához szükséges tapasztalatok:

  • Magas szintű SAP logisztikai  ismeretek
  • Legalább 5 ügyfélnél szerzett tudás template alapú roll-out bevezetésekben
  • Multinacionális és KKV környezetben szerzett tapasztalat
  • Legalább 10 éves eredményes munkatapasztalat SAP projektek bevezetésében
  • IT felkészültség
  • PC alkalmazások (Office, Project, Visio stb.) kiváló ismerete
  • Informatikai architektúrák átfogó, nem professzionális ismerete
  • Team vezetésre nyitottság
  • Kiválló kommunikációs készség
  • Magas fokú tárgyalási képesség ügyfelekkel
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen feltétele a feladatkör elvégzésének

Amit kínálunk

  • Magas szintű szaktudással és tapasztalattal rendelkező csapat
  • Kreatív, inspiráló munkakörnyezet
  • Változatos feladatok

Önéletrajzát feltöltheti Link megjelenítésekövetően a honlapunkon.

Kategória
IT / Informatika