www.cvonline.hu

SENIOR LOGISZTIKAI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 668494

Link megjelenítéseimages/editor/1289322710.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk globális autóipari fejlesztő és gyártó csoport, amely több mint 20 országban termel és közel 25000 főt foglalkoztat. Magyarországi vállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Meghatározza a gyári anyagáramlási folyamatokat
  • Felelős a heti terv megvalósításáért, folyamatosan követi az ezzel kapcsolatos eseményeket
  • Részt vesz a napi terv-tény megbeszéléseken, követi az időszaki tervet
  • Ellenőrzi a beérkezett árumennyiséget
  • Döntést hoz a nem tervezett logisztikai problémák megoldására
  • Az optimális készleteknek megfelelően javaslatot tesz a bejövő és kimenő áru kiszállításának ütemezésére
  • Meghatározza a targoncás operátorok munkafeladatait, a szükséges emberi erőforrás és alapanyag igényt
  • Szervezi a raktár működését, betartja és betartatja az erre vonatkozó szabályokat
  • Logisztikai támogatás nyújtása új termék bevezetése esetén
  • Kockázatelemzések elkészítése, meghatározza a logisztikai folyamatok kockázatos pontjait.
  • A vevői reklamációk logisztikai kérdéseket érintő kezelése

ELVÁRÁSOK

  • Főiskolai vagy egyetemi szintű diploma (logisztika és ellátási lánc)
  • Gyártóvállalatnál, hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • JIT, Kanban, FIFO, 8D, Lean Manufacturing és vállalatirányítási rendszer (SAP, MRP) ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Multinacionális környezet, önálló feladatkör, közvetlen vevőkapcsolatok
  • Versenyképes jövedelem, bónusz,
  • Cafeteria, gépkocsival való bejárás támogatása/vállalati buszjárat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR LOGISZTIKAI MÉRNÖK, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése