www.cvonline.hu
Senior Logelemző
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.05.06.
Jelentkezési határidő: 2014.05.22.
Hirdetés azonosító: 736608
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Magyar alapítású, nemzetközileg elismert partnercégünk új kollégát keres fejlesztői csapata támogatására a következő pozícióba:

Feladatok

  • Fejlesztési csapat támogatása, aktív részvétel az új szoftver kialakításában
  • Különböző logelemző szoftverek összehasonlítása és tesztelése
  • A cég saját logelemző szoftverének tesztelése
  • Nagymennyiségű logelemzés és anomália keresés
  • A cég logelemző szoftveréhez szabály és sablon készítése

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai/műszaki végzettség
  • Scriptelési ismeretek: Bash, Perl, Python, Rube etc.
  • Reguláris kifejezések ismerete
  • Linux és Windows rendszeradminisztrátori tudás
  • Syslog, Syslog-NG, Windows Event Logs tapasztalat

Előnyök

  • Bármely logelemző szoftver ismerete (Splunk, Arcsight, Sawmill, stb)
  • Logelemzési tapasztalat
  • Rendszeradminisztrátori és nagy IT infrastruktúraüzemeltetési tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern, ergonomikus munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat

Kategória
IT / Informatika
Régió