www.cvonline.hu

Senior logelemző

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 488129
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Ügyfelünk saját fejlesztésű logelemző rendszerének továbbfejlesztésének támogatása, új, a felhasználók számára hozzáadott értéket jelentő funkciók specifikálása a fejlesztőcsapat számára.

Feladatkör, felelősségek:    Ügyfelünk saját fejlesztésű logelemző rendszerének továbbfejlesztésének támogatása, új, a felhasználók számára hozzáadott értéket jelentő funkciók specifikálása a fejlesztőcsapat számára.

Értékesítés-támogatási feladatok ellátása a termék értékesítése során. (Ügyfelek igényeinek megismerése, testreszabás, rendszerbevezetés koordinálása.)

Logelemzés mint szolgáltatás értékesítése esetén a logelemzési folyamat kialakítása, az elemzési munka támogatása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Gyakorlati logelemzési tapasztalat

• Windows és Linux operációs rendszerek logjainak ismerete

• Korrelációs szabályok készítésének képessége

• Angol nyelvtudás

• Nyitottság, friss gondolkodás

Nyelvtudás:    Angol nyelvismeret

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonú, informatikai biztonsággal kapcsolatos termékeket fejlesztő, emellett rendszerüzemeltetési, IT biztonsági szolgáltatásokat nyújtó vállalat.

Egyéb:    • Sokszínű, változatos, érdekes munka

• Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása

• Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudást megosztó innovatív környezet

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió