www.cvonline.hu
Senior Logelemző/ Rendszerelemző
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.01.02.
Jelentkezési határidő: 2014.01.03.
Hirdetés azonosító: 489963
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Bluebird International Zrt.

Partnercégünk kutatás-fejlesztési csapatába tapasztalt logelemzőt keresünk, aki szívesen részt venne a fejlesztői csapat támogatásában.

Feladatkör

  • Részvétel egy új logelemző szoftver fejlesztésében, kialakításában
  • Különböző logelemző szoftverek összehasonlítása
  • Logelemző szoftverek tesztelése és elemzése
  • Nagymennyiségű logelemzés és anomáliakeresés
  • Szoftverfejlesztésre vonatkozó javaslattétel

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai/műszaki végzettség
  • Scriptelési  ismeretek Perl, Python, Rube etc.
  • Reguláris kifejezések ismerete
  • Linux és Windows rendszeradminisztrátori tudás
  • Syslog, Syslog-NG, Windows Event Logs tapasztalat

Előny

  • Bármely logelemző szoftver ismerete (Splunk, Arcsight, Sawmill, stb)
  • Rendszerelemzői tapasztalat
  • Logelemzési tapasztalat
  • Rendszeradminisztrátori és nagy IT infrastruktúraüzemeltetési tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Dinamikusan csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Barátságos munkakörnyezet

Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Trenkwalder Kft

Autóalkatrészekkel foglalkozó partnercégünk Szi...
Budapest

Üzemeltetési és karbantartási munkatárs

Jelentkezzen önéletrajzával nemzetközi háttérre...
Budapest

Kárügyintéző

Partnercégünk, Magyarország egyik piacvezető bi...