www.cvonline.hu

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk

SENIOR LEAN SPECIALISTA

 (HF 9-6829)

munkatársat.

 Feladatok

  • Vállalati LEAN folyamatok koordinálása,
  • Termelési folyamatok fejlesztése, a fejlesztések végigkövetése, mérése,
  • A fejlesztések bevezetésének koordinálása,
  • A vállalaton belül működő fejlesztési ötletek megvalósulásának mérnöki támogatása,
  • A dolgozók fejlesztése, képzése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki előny),
  • Több éves LEAN-területen eltöltött szakmai tapasztalat (autóipari tapasztalat előny),
  • Aktív jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Kiemelt jövedelem,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6829"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése