Senior Lead Order Manager (Quality and Process Expert) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 890195
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Biztosítja a szerződések teljesítését az ügyfél elvárásainak megfelelően a szerződéses időszakban
  • Együttműködik az erőforrások tulajdonosaival, hogy biztosíthassa a megfelelő erőforrásokat és a szerződések teljesítését
  • Felügyeli a projektek költségét, a teljesítmény-vezérelt költség megállapodásokat és a belső költség eloszlást
  • Kapcsolatot tart a középvezetőkkel és az ügyfél technikai szakértőivel technikai problémák esetén
  • Elemzi a beérkező ügyfélkérelmeket technikai megvalósíthatóság szempontjából
  • Meghatározza, hogy szükséges-e új felszerelés beszerzése a kérelmek teljesítéséhez
  • Összehasonlítja a beérkező ügyfél kérelmeket a különböző szolgáltatási megegyezések alapján
  • Jelzi a Customer Business Manager felé, hogyha szükséges bővíteni a megegyezést vagy további pénzügyi támogatásra van szükség egy új felszerelés beszerzéséhez
  • Bemutatja és alkalmazza a service menedzsment megfelelő eszközeit (pl. ellenőrzés, folyamattámogatás, stb.)
  • Ismeri, és alkalmazza a projekt menedzsment, ügyfelek, és beszállítók technikáját
  • Ellenőrzi a projektek lehetséges kockázatait és igyekszik csökkenteni azokat. Önállóan és professzionálisan kezeli a felmerülő problémákat és konfliktusokat.
  • Professzionális útmutatást nyújt a kollégáknak és a megoldások fejlesztéséről, szerződések teljesítéséről a növekvő ügyfélelégedettség érdekében
  • Részt vesz a folyamatok fejlesztésében, és a fontossági sorrend meghatározásában
  • Esetenként feladata lehet egy kisebb szakmai csapat vezetése

Elvárások:

  • Befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóbal és írásban
  • 5-7 év releváns szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján 82549

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió