www.cvonline.hu

Senior lakossági értékesítés támogató munkatárs

  • A hirdetés 556 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Csapatunkba keresünk kollégát szenior lakossági értékesítés támogató munkakörben

Feladatok:

  • üzleti (támogató) projektek önálló menedzselése, projekt környezet megértése és irányítása
  • felelőse a projekt megvalósítás folyamatának szakmai és időben történő lebonyolításáért
  • prezentációk/összefoglalók készítése magyar-angol nyelven
  • szakmai kapcsolattartás a társterületekkel angol-magyar nyelven, támogatói, csapatvezetési feladatokkal
  • önálló szakmai ötletek, javaslatok szállítása, elkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettségű (gazdasági előny)
  • legalább 3 éves retail banki/értékesítési tapasztalat
  • stratégiai  látásmód
  • szóban is írásban egyaránt kíváló angol nyelvtudás
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek: HR kompetenciák

  • magas szintű probléma megoldó és tervszerű gondolkodásmód
  • kockázat tudatos és célorintált személyiség
  • erős interpesrszonális kommunikációs képesség
  • előny szakmai tapasztalat projektvezetés/irányítás területén

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezés" gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő