www.cvonline.hu

Senior követeléskezelő szakértő

  • Szeretné kamatoztatni eddig megszerzett tudását?
  • Szeretne bankban dolgozni?
  • Kihívásokkal teli munkát keres?

Ügyfelünk budapesti irodájába keresünk

Senior követeléskezelő szakértőt

Feladatok:

  • felmondott, elsősorban ingatlanfedezetes KKV work-out ügyletek egyedi kezelése
  • bírósági végrehajtási eljárások indítása, nyomonkövetése, kezelése,
  • felszámolási eljárások indítása, nyomonkövetése, kezelése,
  • megállapodások megkötése a kötelezettekkel, ezek teljesülésének nyomonkövetése
  • egyedi követelés engedményezések lebonyolítása,
  • személyes egyeztetés és levelezés kötelezettekkel, hatóságokkal, egyéb partnerekkel,
  • döntéshozatalhoz szükséges információk beszerzése, az ügy döntéshozatalra való előkészítése és előterjesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (jogi vagy közgazdasági diploma előnyt jelent)
  • 2-3 év elsősorban ingatlanfedezetes KKV ügyletek egyéni kezelésében, követelések érvényesítésében szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Nagyfokú stressztűrő képesség
  • Analitikus gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Plusz juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

www.facebook.com/kellyservices.hu

twitter.com/KellyServicesHu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió Budapest