Senior Könyvvizsgáló (2-4 év tapasztalattal, teljes munkaidő vagy rugalmas, 6-7 órás munkaidő is lehetséges)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 864095
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Audit folyamatokban való részvétel egy nemzetközi könyvvizsgáló cég csapatában.

Feladatkör, felelősségek:    Senior könyvvizsgáló feladatok ellátása adott számviteli sztenderdek szerinti auditoknál

Kapcsolattartás mind hazai, mind nemzetközi ügyfelekkel

Jelenleg folyékony német és középszintű angol nyelvtudással rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   · Főiskolai vagy egyetemi végzettség (pénzügyi, számviteli vagy gazdasági szak előny)

· 2+, 3 • 4 év könyvvizsgálói tapasztalat

· Erős német és/vagy angol nyelvű írásbeli és szóbeli készség

· Projekt menedzsment technikák ismerete

· Jó problémamegoldó és döntéshozó képesség

· Elemző gondolkodás

· Kutatói feladatokban való tapasztalat, jártasság

· Informatikai alapismeretek (Word, Excel)

· Erős csapatszellem

· Ügyfélközpontúság

Nyelvtudás:    Folyékony német és/vagy angol nyelvtudás elvárt

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy nemzetközi tanácsadó cég együttműködő partnere. Ügyfelünk részére továbbítjuk a beérkező pályázatokat, a kapcsolatfelvétel közvetlenül általuk történik.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.