www.cvonline.hu

Senior Könyvelő

  • A hirdetés 716 napja lejárt

Duna Expert Kft.

Budapesti székhelyű, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező szervezet regisztrált mérlegképes könyvelői végzettséggel, gyakorlattal rendelkező munkatársat keres

pozícióba.

Munkaköri feladat a cégek teljes körű könyvelése:

  • főkönyvi és analitikus könyvelési feladatok ellátása
  • (kimenő, bejövő számlák, bank, pénztár, vegyes bizonylatok könyvelése)
  • vevő, szállító folyószámlák karbantartása
  • tárgyi eszköz analitikus nyilvántartása
  • havi zárások és az év végi beszámoló készítésében való aktív részvétel
  • elhatárolások összeállítása
  • főkönyvelő munkájának támogatása
  • könyvvizsgáló munkájának támogatása
  • a gazdasági vezető munkájának segítése
  • partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • a számviteli törvény és az adó jogszabályok naprakész ismerete
  • számviteli területen szerzett több éves tapasztalat
  • felhasználói színtű MS Office ismeretek (gyakorlott Excel)
  • önálló, precíz, gyors munkavégzés
  • büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil vállalati háttér
  • barátságos légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő