www.cvonline.hu

Senior Könyvelő

  • A hirdetés 565 napja lejárt

P01skö

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk senior könyvelő kollégát.

Feladatok:

  • Vállalati pénzügyi, számviteli folyamatokban részvétel, folyamatok javítása
  • Főkönyvi könyvelés
  • IFRS módosítások kezelése
  • Komplex számviteli esetek teljes körű megoldása a szükséges SAP és/vagy folyamatváltozással és dokumentálással
  • Aktív részvétel a havi, éves zárásban
  • Adatszolgáltatási tevékenység

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi, számviteli végzettség (számviteli végzettség előnyben)
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (írásban és szóban is)
  • Min. 5 év termelői vállalatnál szerzett, releváns szakmai tapasztalat
  • SAP integrált rendszer ismerete előny
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • átfogó szakmai ismeretek, kiemelkedő információátadási képesség
  • problémamegoldó hozzáállás

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete

Egyéb információ:

  • A vállalat támogatja a napi bejárást, illetve költözés esetén az albérleti költségeket    Éves bónusz, cafetéria, szakmai és nyelvi tréningek

Szakmai önéletrajzát az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő