www.cvonline.hu

Senior Könyvelő

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 925494
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal háztartási gépek gyártásával és nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk Senior Könyvelő munkatársat törökbálinti munkavégzésre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Bejövő számlák, kimenő utalások és vegyes bizonylatok könyvelése
  • Szállítói folyószámlák ellenőrzése, egyeztetése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartása, könyvelése
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban
  • Közreműködés a bevallások kitöltésében
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárások elkészítésében
  • Statisztikák, riportok készítése

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • min. 3-5 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Precizitás
  • Rugalmasság, megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó és együttműködési képesség
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség

Amit nyújtunk:

  • Kihívást jelentő, változatos munkavégzés
  • Közös kijutás Budapest belvárosából céges autóval biztosított
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Motivált csapat és kellemes munkahelyi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Karrier lehetőség

Amennyiben megfelel a fenti elvárásoknak, és örömmel csatlakozna egy maximális vevő-elégedettség irányába elkötelezett lendületes, jó légkörű, rendkívül jó csapathoz, szívesen várjuk jelentkezését! Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, és bruttó bérigény megjelöléssel a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése