www.cvonline.hu

SENIOR KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 636 napja lejárt

Számítástechnikai eszközök nagykereskedelmi értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalatcsoport magyar leányvállalata

munkatársat keres.

A jelentkezővel szembeni elvárások:

  • legalább középfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • pénzügyi-számviteli területen szerzett 2-3 éves gyakorlat
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (napi használat szükséges)
  • magas szintű MS Office ismeret
  • megbízhatóság, önállóság, pontosság, precizitás
  • önálló munkavégzés mellett képesség a csapatmunkára

Előny:

  • mérlegképes könyvelői vagy felsőfokú szakmai végzettség
  • integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett gyakorlat (különösen: MS Dynamics AX)

Feladatok:

  • vállalatcsoporton belüli tranzakciók könyvelése, egyeztetések elvégzése
  • tárgyi eszközökkel kapcsolatos adminisztrációs és könyvelési feladatok
  • egyes készletekkel kapcsolatos műveletek adminisztrációja, könyvelése
  • egyes devizás tételek árfolyam különbözetének számítása, könyvelése
  • vegyes tételeket érintő könyvelési feladatok
  • költségszámlák könyvelésének ellenőrzése
  • egyes kimenő számlákkal kapcsolatos feladatok
  • időbeli elhatárolásokkal kapcsolatos könyvelési feladatok
  • házipénztár ellenőrzése, valutapénztár könyvelése
  • kiküldetésekkel kapcsolatos elszámolások elkészítése, könyvelése
  • banki kapcsolattartás, banki riportok készítése
  • szerződések, okiratok ellenőrzése, kezelése, nyilvántartása
  • főkönyvelő munkájának segítése
  • aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
  • közreműködés az éves könyvvizsgálatban és esetleges adóellenőrzésekben
  • közreműködés adóbevallások elkészítésében
  • ad-hoc, napi és heti riportok, kimutatások készítése

Munkavégzés helye:  Budapest, IV. kerület, Európa Center Logisztikai Központ (Megyeri-hídnál)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő