www.cvonline.hu

Senior könyvelő

  • A hirdetés 926 napja lejárt
Autóipari gyártócég megbízásából keresünk Senior könyvelő munkatársat.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:

Feladatok:

  • A Társaság könyvelésének teljes körű menedzselése;
  • A könyvelő kollégák feladatainak koordinálása;
  • Közvetlen beszámolás a pénzügyi vezetőnek;
  • Adóbevallások készítése, kapcsolattartás az adóhatóságokkal;
  • Bejövő költség számlák könyvelése, ellenőrzése;
  • Kiküldetések elszámolása, ellenőrzése, könyvelése;
  • Elhatárolások, bérfeladás könyvelése;
  • Utalások jóváhagyása;
  • Készlet ellenőrzés pénzügyi következményeinek kezelése, nyilvántartása;
  • A pénzügyi terület SAP kulcsfelhasználói funkciójának ellátása;
  • Jogszabályváltozások naprakész követése;
  • Pénzügyi folyamatfejlesztés támogatása.

Képzettség típusa: Pénzügy

Szükséges végzettség: Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség (mérlegképes végzettség előny);
  • Minimum 5 éves multinacionális környezetben szerzett releváns tapasztalat;
  • SAP-s gyakorlat;
  • Erős angol nyelvtudás szóban-írásban;
  • Nagyfokú precizitás;
  • Eredményorientáltság és értékközpontúság;
  • Kreativitás és nyitottság az újra.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: O02sk