www.cvonline.hu

Senior könyvelő

  • A hirdetés 1198 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 56 gyárral, 19.250 alkalmazottal, 7,8 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner TTS Kft. összkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó divízió oroszlányi gyárába keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a Társaság könyvelésének teljeskörű menedzselése
  • a könyvelő kollegák feladatainak koordinálása
  • közvetlen beszámolás a pénzügyi vezetőnek
  • adóbevallások készítése, kapcsolattartás az adóhatóságokkal
  • bejövő költség számlák könyvelése, ellenőrzése
  • kiküldetések elszámolása, ellenőrzése, könyvelése
  • elhatárolások, bérfeladás könyvelése
  • utalások jóváhagyása
  • készlet ellenőrzés pénzügyi következményeinek kezelése, nyilvántartása
  • a pénzügyi terület SAP kulcsfelhasználói funkciójának ellátása
  • jogszabályváltozások naprakész követése
  • pénzügyi folyamatfejlesztés támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség (mérlegképes végzettség előny)
  • min. 5 éves multinacionális környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • SAP-s gyakorlat
  • Erős angol nyelvtudás szóban-írásban,
  • Nagyfokú precizitás
  • Eredményorientáltság és értékközpontúság,
  • Kreativitás és nyitottság az újra.
Amit mi ajánlunk:
  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

  A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Pausch Szilvia, HR generalista

BorgWarner Turbo Systems Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol