www.cvonline.hu

Senior könyvelő

  • A hirdetés 1253 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres debreceni Shared Service Center-ébe

munkatársat debreceni munkavégzéssel

A Senior Könyvelő fő feladata a főkönyvi és pénzügyi terület szakmai felügyelete, kapcsolatot tart a helyi operatív csoportok és az Európai Shared Service Center között. Biztosítja a megfelelő információkat, a számviteli dokumentumok áramlását, felel a számlák helyes könyveléséért, a helyes adózásért, a vegyes könyvelésékért, adóbevallások készítéséért. Felelős a vállalati szintű riportálási igények végrehajtásáért és számviteli, könyvelési oldalról támogatja a mindennapi üzleti tevékenységgel kapcsolatos tevékenységeket. Aktív támogatást nyújt a Főkönyvelő szakmai munkájához.

FŐBB FELADATOK:

  • Főkönyvi feladások könyvelése, ellenőrzi a teljességet és a hibákat
  • Adminisztratív ügyek intézése (pl. számlázási problémák)
  • Számviteli folyamatok menedzselése, megfelelő analitikák egyeztetése
  • Havi Assurnet egyeztetés
  • Adóbevallások készítése, adók befizetésének követése
  • Adóbevallások, statisztikák készítése, ellenőrzése
  • Havi elhatárolások kalkulációja és könyvelése
  • Havi bérszámfejtési könyvelés a JDE-ben
  • Audit folyamatok támogatása
  • Részvétel a havi pénzügyi jelentések és előrejelzések készítésében a vállalati határidők és egyéb ad hoc igényeknek megfelelően

ELVÁRÁSOK:

  • Egyetemi/főiskolai gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 1-2 éves multinacionális környezetben szerzett számviteli tapasztalat
  • Controlling folyamatokban szerzett tapasztalat
  • Magas szintű kommunikáció angol nyelven
  • Pénzügyi és számviteli szoftverek ismerete
  • Cél- és feladatorientáltság
  • Rugalmasság
  • Proaktivitás
  • Stressztűrő-képesség, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs képességek

ELŐNYT JELENT:

  • Bérszámfejtési ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát – a pozíció megnevezésével - a következő címre E-mail cím megjelenítése. Kísérőlevelében kérjük jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát. Jelentkezési határidő: 2014. február 14.

Helyek Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő