www.cvonline.hu

Senior Könyvelő

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 712881
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal háztartási gépek gyártásával és nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk Senior könyvelő munkatársat törökbálinti munkavégzésre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Napi könyvelési feladatok ellátása, folyószámla és főkönyvi egyeztetése
  • A pénzügyi vezetővel együttműködve havi, negyedéves és éves zárások elkészítése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartása, könyvelése
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban
  • Közreműködés a bevallások kitöltésében
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Folyamatos jogszabálykövetés (pénzügy, számvitel)
  • Vegyes bizonylatok könyvelése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli törvény és adó jogszabályok naprakész ismerete
  • min. 3-5 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP ismerete
  • Precizitás
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó és együttműködési képesség
  • Diszkréció

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, változatos munkavégzés
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Karrier lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, regisztráljon magyar nyelvű önéletrajzával az alábbi link segítségével: Link megjelenítése