www.cvonline.hu

Senior könyvelő

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.12.01.
Jelentkezési határidő: 2017.12.12.

Piacvezető autóipari ügyfelünk folyamatos bővülésének köszönhetően Senior Könyvelői pozícióba keresi leendő munkatársát.

Pozíció leírása / Job description

- Részvétel a zárási feladatokban
- Együttműködés külső szakmai tanácsadó cégekkel és németországi kollégákkal a támogató SSC-kből
- Éves beszámoló előkészítése
- Könyvelési és szakmai egyeztetés más részlegekkel, kapcsolattartás a szakmai tanácsadó cégekkel, külföldi kollégákkal idegen nyelven
- Munkájának 70%-ban projektfeladatok állnak (pl. IFRS átállás)
- Folyamatos konzultáció a társosztályokkal (HR, jog, logisztika, beszerzés)
- Készletekkel kapcsolatos folyamatok tisztázása és dokumentálása
- Belső szabályzatok elkészítése és aktualizálása
- Junior kolléga támogatása

Elvárások / Requirements

- Szakirányú felsőfokú és mérlegképes könyvelői végzettség
- 5 éves releváns, ideális esetben nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
- IFRS ismeretek előnyt jelentenek
- Magas szintű MS Office és SAP ismeretek
- Magabiztos német és angol nyelvismeret (írásban és szóban)

Amit kínálunk / Offer

- A bővülésnek köszönhetően egy már meglévő, 15 fős csapat senior kollégája lehetsz
- Kulcsszerepet játszhatsz egy új gyár felépítésének háttérmunkáiban
- Modern, multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Változatos feladatok és szakmai kihívás
- Fiatalos, lendületes csapat
- Részvétel egy nagyszabású projektben

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -